• 2017viscom tooper
 • 2017 the 122 conton fair
 • 01
 • ad led play banner
 • Tooper

No.1 markë e zgjidhje e zgjuar qytetit Terminal

 • Shenzhen Top Technology

  Shenzhen Top Technology

  Shenzhen Top Technology është një terminal qytet i zgjuar ndërmarrje globale të teknologjisë së lartë. Që nga themelimi në vitin 2005, Tooper përqëndrohet në cilësi të lartë të produkteve të terminalit të qytetit zgjuar R & D, prodhimit dhe aplikimit. Produktit përfshin HD natyrë LED këmbë terminal seri zgjuar qytetit, varur terminal seri zgjuar qytetit, 3D terminal seri zgjuar qytetit, seri lëvizshme terminal qytetit zgjuar etj

 • Tooper avantazhin

  Tooper avantazhin

  12 vjet përvojë në densitet të lartë hulumtim në natyrë terminalit qytetit zgjuar. udhëheqës global i produkteve të zgjuar terminalit të qytetit, prodhuesi i vetëm i arritur sasinë Prduction.

 • Zgjidhjet

  Zgjidhjet

  32 harton për të varur instalimin, montimin instalimin, duke qëndruar instalimin, të luajtshme, multifunctions si monitor, GPS sinkron, komunikimit të largët, fytyrën njeh etj

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !
在线 客服 系统