3G / 4G / wifi solucion kontroll

Tphone series outdoor HD smart city terminal

Iphone Series outdoor HD smart city terminal is the most popular advertising player for the market. It could be replace all the lightbox, small led signs on the street. High density so that even 1sqm still ok to play clear advertising.


 • Product Property: player Outdoor Advertising
 • Terminal Size: 60inch, 78inch
 • Rezoluta Terminal: 320x576,256x448,240x576 ...
 • Situata Aplikimi: Outdoor
 • Detail Product

  parametër

  video

  Produkt Tags

  Tphone series outdoor HD smart city terminal

       1-1F330133222A4

   

  Cabinet Size: 820 * 1600 * 80 mm

  Pixel Pitch: 3/4/5/6 mm

  Brightness Intensity: ≥5000 nits

  IP rating: IP65

  Ave.Power Konsumi: 150W / m²

   

  ●Intelligent control

  With the LAN , wifi,3G intelligent management

   

  ● Koha dhe punës për të shpëtuar

  Once it is successfully installed,its advertising content can be changed at any time any where, unlike those traditional static billboards which need to be disassembled frequently ,it is time saving and  labor cost saving

   

  ● Niveli i lartë IP

  Me para / mbrapa nivel IP 65/54, ekran mund të përdoret në natyrë edhe ndaj motit të keq

   

  ● mirëmbajtje Easy

  Side-hapur dhe back-hapur mirëmbajtjen e bëjnë atë më shumë ajo pozita më fakultative instalimit

   

  Specifikime teknike
  Model pjesë I6O-3SOO I6O-4SOO I6O-5SOO
  Display Area 60 " 60 " 60 "
  Dimension terminal 830x1640x68mm 830x1640x68mm 800x1600x120mm
  Rezoluta terminal 256 × 448 192 x 336 160 x 256
  terminal Pesha 48kg 48kg 52 kg
  Terminal Avg. Konsumi i energjisë 330 w / vendosur 330 w / vendosur 300 w / vendosur
  Ndriçimi terminal > 7000 thërija > 7000 thërija > 7000 thërija

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !
  在线 客服 系统