për

Rreth nesh

Shenzhen Top Technology Co, LTD (Tooper) është një terminal qytet i zgjuar ndërmarrje globale të teknologjisë së lartë. Që nga themelimi në vitin 2005, Tooper përqëndrohet në cilësi të lartë të produkteve të terminalit të qytetit zgjuar R & D, prodhimit dhe aplikimit. Produktit përfshin HD natyrë LED këmbë terminal seri zgjuar qytetit, varur terminal seri zgjuar qytetit, 3D terminal seri zgjuar qytetit, seri lëvizshme terminal qytetit zgjuar etj
tani, Tooper tashmë është një markë të lartë me 12 vjet LED R & D përvojë, 108pcs patentat, 500 të punësuar profesional, 30000sqm Zona industriale, 8000sqm kompani mujore e prodhimit dhe për të ndërtuar sistemin e menaxhimit të standardizimit. Produktet janë të njohura applicated në më shumë se 100 vende dhe qarkut.

1-1F406195629238

 

Që IBM ngrejë konceptit të ndërtuar "Smart City", shumë guvernatori i qytetit të vendosur këtë si qëllim dhe për të inkurajuar ndërmarrje lokale për t'u bashkuar në. Tooper realizon këtë mundësi të re dhe të rrinë bashkë këtë fushë inxhinierët më me përvojë të ekipit, të ndërtuar marrëdhënie strategji me Universitetin Shenzhen, partner me botën krejt si Nichia, Cree, Epistar etj, të punojnë së bashku për të hap përpara këtë ëndërr.

Tooper është në rrugë duke luftuar për të ndërtuar qytetin e zgjuar, dëshirojnë të bashkohen me dorë me ju.

                 

                                          

http://www.tooper168.com/products

Produkte Avantazhet

Më shumë se 30 lloje të hapur terminalin e zgjuar qytetit për aplikime të ndryshme. shkëlqim të lartë, dendësi të lartë, platformë unike telekomandë, monitor të largët, GPS sinkron, fimi, dritë të ndjeshme, lagështia e ndjeshme, temperatura të ndjeshme, tymi i ndjeshëm, Charing lirë, oferta të lirë WiFi, video dhe ndërveprim zëri, fytyra e njohur etj funksione.

Tooper lojtar Smart Advertising

R & D avantazh

12 vjet përvojë në hulumtime në natyrë zgjuar terminalit të qytetit, më shumë se 50 R profesional dhe ekipi D inxhinier, fitojnë 117pcs patentat, të bashkuar me Universitetin Shenzhen për vite në hulumtimin produkteve Optoelectronic dhe inovacionit.

Avantazhi Quality

Zona 100,000sqm prodhimit, linjë automatike të prodhimit, 500 punonjës dhe e vetmja arritur një fabrikë të prodhimit sasi, me kapacitet të prodhimit 400,000sqm.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !
在线 客服 系统