3G / 4G / wifi solucion kontroll

Tpad series Outdoor HD Smart city terminal


 • Product Property: player Outdoor Advertising
 • Terminal Size: 60inch, 78inch
 • Rezoluta Terminal: 320x576,256x448,240x576 ...
 • Situata Aplikimi: Outdoor
 • Detail Product

  parametër

  video

  Produkt Tags

  A78 Outdoor HD LED Smart Advertising Player  (TPAD)

  1. WIFI, 3G / 4G kontrollit wireless etj arritjen kontrollin sinkron dhe asinkron arritjen e kontrollit grumbull shkallë të gjerë dhe të menaxhimit transmetimin pa limit në distancë. inteligjente resp

  1 Rruga dritë reklamat shkëlqim box.Backlit LED Lighting.Higher dhe ndriçim më uniforme

  2 Madhësia Portable, të cilat janë gjerësisht  të përdorura do të zgjidhni produktet

  3 Katër-side dizajn të hapur, më të përshtatshëm për fotot ndryshuar

  4 Made për përdorim shtëpiak linjë mesazh me shpejtësi të rregullueshme

  5 Ky Money Making Machine Vazhdimisht Shfaq mesazhe Tuajën, kap vëmendjen e klientëve, i sjell ata në dyqan tuaj, ndër të tjera

  Aplikimet:

  Komuniteti, duke ecur rrugë ,, shkollë, spital, park, supermarket, parking, metro stacioni, hotel, timi gazit, Automobile 4S dyqan, attracton turistike, stacioni i autobusit etj

  Funksionet kryesore:

  shkëlqim të lartë dhe të kursimit të energjisë

  të lirë WiFi
  duhan, lagështia, temperatura zbulimin
  kontrollin cluster shkallë të gjerë në shkallë të cluster dhe menaxhimit

  Funksionet opsionale:

  monitorimit inteligjente

  GPS
  zgjuar interaktive zë dhe video
  pa pagesë akuzuar
  • Specifikime teknike

   Model pjesë

   A78-300

   A78-300-2

   A78-300-2L

   A78-400

   A78-530

   Display Area

   78 "

   78 "

   78 "

   78 "

   78 "

   Dimension terminal

   1050x2190x95mm

   1060x2190x182mm

   1050x2190x155mm

   1050x2190x95mm

   1050x2190x95mm

   Rezoluta terminal

   320x576

   320x576
   + Lightbox

   320x576x2

   240x432

   180x324

   terminal Pesha

   130kg

   165kg

   195kg

   130kg

   130kg

   Terminal Avg. Konsumi i energjisë

   660 w / set

   530 w / vendosur

   1320 w / vendosur

   530 w / vendosur

   430 w / vendosur

   Ndriçimi terminal

   > 7000 thërija

   > 7000 thërija

   > 7000 thërija

   > 7000 thërija

   > 7000 thërija

    


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  WhatsApp Online Chat !
  在线 客服 系统