3G / 4G / wifi solucion kontroll

Tpad series Outdoor HD Smart city terminal: A78-300

Tpad series Outdoor HD Smart city terminal is a classic advertising machine design. It is popularly using on the street, shops for advertising or update news. High brightness, high density, stable.


 • Product Property: player Outdoor Advertising
 • Terminal Size: 60inch, 78inch
 • Rezoluta Terminal: 320x576,256x448,240x576 ...
 • Situata Aplikimi: Outdoor
 • Detail Product

  parametër

  video

  Produkt Tags

  makinë digjitale reklamat

  Avantazhet kryesore:

  1. WIFI, 3G / 4G wireless kontrollit, etj, duke arritur kontrollin sinkron dhe asinkron, arritjen e kontrollit grumbull shkallë të gjerë dhe të menaxhimit, transmetimin pa limit në distancë. Inteligjente përgjigje për shkëlqimin e natyrë  mjedisit dhe për të rregulluar ndriçimin automatikisht, temperatura dhe lagështia monitorimi, më shumë siguri, të energjisë  kursimit të dhe mbrojtjen e mjedisit

  2. Ajo mund të dërgoni video apo foto nga terminali inteligjente APP për të realizuar inteligjente interaktive me lojtar Smart Advertising

  3. Integruar WIFI multimedia terminal inteligjent, mund të jetë i lidhur me inteligjente WIFI terminalit të lirë, dhe të shtyjë informacionin reklamat për terminalin inteligjent

  4. Definicion të lartë dhe shkëlqim të lartë, images gjallë, ngjyra mrekullueshëm

  5. Dy anët e ekranit, paraqitja grand, formë të bukur dhe të veçanta, duke arritur dizajn individual.

  6. Instalimi shpejtë, operacion i thjeshtë, maintence i përshtatshëm, duke kursyer koston në masë të madhe.

  parametër kryesor

  Specifikime teknike
  Model pjesë A78-300
  Display Area 78 "
  Dimension terminal 1050x2190x95mm
  Rezoluta terminal 320x576
  terminal Pesha 130kg
  Terminal Avg. Konsumi i energjisë 660 w / set
  Ndriçimi terminal > 7000 thërija

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !
  在线 客服 系统