3G / 4G / wifi solucion kontroll

T-PHONE Series Rejat I78 LED ekran


 • Product Property: player Outdoor Advertising
 • Terminal Size: 60inch, 78inch
 • Rezoluta Terminal: 320x576,256x448,240x576 ...
 • Situata Aplikimi: Outdoor
 • Detail Product

  parametër

  video

  Produkt Tags

  Outdoor HD LED Smart Advertising Player- (T-PHONE )

  1. WIFI, 3G / 4G kontrollit wireless etj arritjen kontrollin sinkron dhe asinkron arritjen e kontrollit grumbull shkallë të gjerë dhe të menaxhimit transmetimin pa limit në distancë. inteligjente RESPO

  Zgjuar Qyteti Teminal

  I78 Outdoor HD LED Smart Advertising Player-(T-PHONE)

  Aplikimet:

  Komuniteti, duke ecur rrugë ,, shkollë, spital, park, supermarket, parking, metro stacioni, hotel, timi gazit, Automobile 4S dyqan, attracton turistike, stacioni i autobusit etj

  Funksionet kryesore:

  shkëlqim të lartë dhe të kursimit të energjisë
  të lirë WiFi
  duhan, lagështia, temperatura zbulimin
  kontrollin cluster shkallë të gjerë në shkallë të cluster dhe menaxhimit

  Funksionet opsionale:

  monitorimit inteligjente
  GPS

  Specifikime teknike
  Model pjesë  I78-300     I78-400  I78-530
  Display Area 78 " 78 " 78 "
  Dimension terminal 1060x2030x110mm 1060x2030x110mm 1060x2030x110mm
  Rezoluta terminal 320 × 576 240 x 432 180 x 324
  terminal Pesha 80kg 80kg 80kg
  Terminal Avg. Konsumi i energjisë 660 w / set 530 w / vendosur 430 w / vendosur
  Ndriçimi terminal > 7000 thërija > 7000 thërija > 7000 thërija

  Picturs


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  WhatsApp Online Chat !
  在线 客服 系统