3G / 4G / wifi solucion kontroll

LANTERN Series Outdoor udhëhequr ekranit


 • Product Property: player Outdoor Advertising
 • Terminal Size: 60inch, 78inch
 • Rezoluta Terminal: 320x576,256x448,240x576 ...
 • Situata Aplikimi: Outdoor
 • Detail Product

  parametër

  video

  Produkt Tags

  LANTERN Series Outdoor HD LED zgjuar qyteti Terminal

  Aplikimet:

  Komuniteti, duke ecur rrugë ,, shkollë, spital, park, supermarket, parking, metro stacioni, hotel, timi gazit, Automobile 4S dyqan, attracton turistike, stacioni i autobusit etj

  Funksionet kryesore:

  shkëlqim të lartë dhe të kursimit të energjisë
  të lirë WiFi
  duhan, lagështia, temperatura zbulimin
  kontrollin cluster shkallë të gjerë në shkallë të cluster dhe menaxhimit
  monitorimit inteligjente

  Funksionet opsionale:

  zgjuar interaktive zë dhe video
  GPS
  njohja Face
  port Pa pagesë

  Picturs


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !
  在线 客服 系统